Naše lomy

Naše lomySpolečnost Travertino Morelli F. & C. s.r.l. vlastní těžební pánev velikosti cca 11 ha a tvoří ji dva lomy nacházející se ve Villanova Guidonia a Località Le Fosse.

Společnost vlastní nejnovější stroje na těžbu, přepravu a konečné zpracování bloků travertinu uváděných na trh v Itálii i v zahraničí. Tím se v posledních letech významně změnila pracovní metoda těžby, opracování a konečné úpravy travertinu.nový lom

Těžební cyklus travertinových lomů se skládá z řady činností (příprava a otevření lomu, rozšíření prostoru, řezání, nakládání a přeprava surovin), které se provádějí podle nejpřísnějších kritérií a norem a požadavků na kvalitu práce.

Společnost Morelli je držitelem certifikátu petrografické zkoušky dle UNI EN 1936 , UNI EN 13755, UNI EN 1926, UNI EN 12372, UNI EN 1341 s razítkem Experimentálního ústavu pro výstavbu.

OUR QUARRIES

The company has travertine field approximately of 11 hectares including two quarries located in Villanova Guidonia (Rm) – Locallità Le Fosse.
The wide availability of raw materials represents a guarantee of being able to meet long-terms important project.
In addition to the two quarries, the company has two large areas – both located Guidonia – where it takes place the squaring of blocks extracted, the cutting slabs in the frames and storage for sale.

 

Video z těžby