Společnost

Společnost pod vedením majitele pana Paola Morelliho podniká v průmyslu kamene více než 30 let a byla oficiálně založena pod jménem:
Travertino Morelli F & C. s.r.l.

Profil společnosti

Společnost vlastní dva doly a její hlavní činností je přímá těžba vápence, známého po celém světě jako Římský travertin a jeho zpracování v blocích, deskách a obrábění do hotových výrobků. Zkušenosti získané v průběhu let společně s profesionalitou pracovníků a neustálým hledáním inovativních metod vedly k rozšíření a diverzifikaci produkce. Firma je nyní schopna nabízet výrobky z travertinového bloku jako jsou desky, silniční obrubníky, obklady, dlažby, kryty apod., zkrátka produkty jakéhokoliv druhu a velikosti.

 

 

 

.

COMPANY PROFILEProvozovna / Administrative office

The Morelli Group has been working in the stone field for more than 30 years. Its main activities are the direct quarrying and the transformation - into blocks, slabs and cutting to size - of the exlusive calcareous stone known worldwide as Roman Travertine.

The experience gained over the years together with the professionalism of its working staff and its constant search for innovative methods have led the company to the increase and the diversification activities.

.

Skupina společností

 

Silná rodinná tradice a podnikatelský duch, kterým vynikají tyto tři společnosti, tvoří realitu skupiny Morelli, jež spojuje kvalitu, odpovědnost, smysl pro detail a přesnost, aby mohla ve všech směrech uspokojit náročného zákazníka. Je schopna konkurovat na domácím i zahraničním trhu.

The strong family tradition and the entrepreneurial spirit are common aspects of all the three companies making the Morelli Group able to compete in the domestic and foreign markets - combining quality, responsibility, attention for details and customer focus.

Morelli Francesco

Společnost se zaměřuje na prodej travertinových bloků a desek

focused on selling the travertine blocks and slabs

Morelli Travertino

Společnost se specializuje na přímou těžbu ze dvou travertinových lomů

specialized exclusively in the direct excavation of travertine from its own quarries

 

Morelli Marmi

Společnost se zabývá zpracováním travertinu, který je pro tento účel exkluzivně vybrán ve zpracovně nacházející se v současné době v  Lucignano a v Guidonia (okr.Řím)

specialized in the travertine transformation process with a firm located both in Lucignano and Guidonia

.

Zpracovna v Lucignano Morelli Marmi s.r.l.

Zpracovna se nachází v Toskánsku v blízkosti středověké vesnice Lucignano, v provincii Arezzo a zabývá se výhradně zpracováním travertinu. Tovární budova spolu se sklady a kancelářemi se rozkládá na ploše o velikosti 24 000 m2. Továrna zajišťuje veškeré procesy zpracování travertinu, počínaje řezáním desek ze surového bloku, které sem jsou zasílány z našich lomů, po zpracování dlažeb a obkladů v různých provedeních, dle požadavků zákazníka.

In 2011 the company acquired the Natural Marble society adding a new processing plant – located in Tuscany near the medieval village of Lucignano in the province of Arezzo – to its facilities. In the factory – extended over an area of 24. 000 square meters where warehouse and offices have been built – the travertine transformation process in made , starting from the block (coming from our quarries) sawn into slabs to the tiles manufacture in various finishes based on customers requests.

Zpracovna LucignanoProvozovna Lucignano

Úpravu provádí vysoce  kvalifikovaný  personál  prostřednictvím strojů nejnovější generace. Hotové výrobky jsou zpracovány tak, aby bylo dosaženo  co nejlepší  homogenity a  jednotnosti barvy pro zajištění nejvyšší kvality výrobků.

Our materials are available raw, semi-finished and finished in different combinations such as filled honed, polished, brushed and sandblasted. The finished products are selected in order to achieve greated consistency and uniformity of quality and colour ensuring a high quality product.

Provozovna Zpracovna Lucignano